Brak produktów

Ostatnie wpisy

Meble w stylu skandynawskim - Skandynawia we wnętrzu

Inspiracje - 13.11.2017
Styl skandynawski szturmem podbija rynek i od kilku już lat wyznacza trendy w wnętrzarstwie. Skąd się wziął i czym się charakteryzuje? Jak wyglądają meble w stylu skandynawskim?
2 komentarze
Czytaj

Jak kupować meble przez Internet - poradnik!

Inspiracje - 06.11.2017
4/10 badanych przez KPMG deklarowało, że w najbliższym roku planuje zakup mebli przez Internet. Ale jak to robić? Oto nasz krótki przewodnik!
2 komentarze
Czytaj

Ubieramy dom na jesień!

Strefa Wypoczynku - 03.11.2017
Przed deszczem, zimnem i wieloma innymi wątpliwymi urokami jesieni uciekamy do domów, w których czekają na nas herbata, kanapa i koc. A jak jeszcze wprowadzić ciepło do wnętrz? Oto kilka podpowiedzi na jesienne aranżacje
2 komentarze
Czytaj

Mebel nie tylko dla singla, czyli co zamiast sofy jednoosobowej?

Inspiracje - 20.10.2017
Szukasz niewielkiego mebla do pokoju nastolatka? A może urządzasz pokój dla gości? Pierwsza myśl: sofa jednoosobowa. Tymczasem ten mebel ma wiele ciekawych zamienników! Dziś krótki przegląd mebli, które z powodzeniem będą doskonałym zastępstwem dla kanapy jednoosobowej.
5 komentarze
Czytaj

Nie bój się czerni!

Strefa Wypoczynku - 12.10.2017
Ponoć czarny to nie kolor. To stan umysłu ;) Cóż, o ile w szafie mała czarna to podstawa, o tyle we wnętrzarstwie nadal budzi kontrowersje. Bo ciemno. Bo pochłania światło. Dziś odczarowujemy wszystkie czarne mity!
4 komentarze
Czytaj

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Dowiedz się więcej Zamknij
Zamów wzornik