Sofy

Szukasz kanapy lub sofy? Adriana Furniture już od 25 lat produkuje najwyższej jakości sofy i kanapy w wersji premium. Korzystając z tradycji polskiego designu, tworzymy minimalistyczne, praktyczne i ponadczasowe projekty, które doskonale sprawdzą się w różnych wystrojach. Dla wszystkich sof i kanap oferujemy darmową dostawę na terenie całej Polski wraz z wniesieniem.

-10% 6390 PLN

BRIXTON

Narożnik Sofa Szezlong
-10% 5939 PLN

NORMAN

Narożnik Sofa Fotel
-10% 7342 PLN

LE NOIR

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 7918 PLN

KASPER

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 7379 PLN

FLAVIO

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 12599 PLN

NEW DUNE

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 6038 PLN

VIK

Narożnik Sofa Fotel
-10% 7864 PLN

PIERO

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 12599 PLN

DUNE

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 6263 PLN

MARGO

Narożnik Sofa Fotel
-10% 6520 PLN

ENZO

Narożnik Sofa Fotel
-10% 6155 PLN

VIBE

Narożnik Sofa Szezlong
-10% 7127 PLN

VIBE BED

Narożnik Sofa
-10% 6236 PLN

STRADA

Narożnik Sofa Fotel
-10% 9242 PLN

TULIO BED

Sofa
-10% 5246 PLN

LISMORE BED

Narożnik Sofa Fotel
-10% 8176 PLN

IVY BED

Sofa
-10% 7740 PLN

ODETTA

Sofa Fotel

Sklep internetowy z sofami

Chciałbyś kupić sofę tapicerowaną? Adriana Furniture oferuje różnego rodzaju, najwyższej jakości sofy i kanapy tapicerowane, w tym sofy dwuosobowe, narożne, czy otomany. Sofy Adriana Furniture zaprojektowane są tak, by każdy detal miał praktyczne znaczenie. Dzięki temu możesz cieszyć się najwyższej jakości meblami, które będą ozdobą Twojego salonu. Wybierz styl, jaki lubisz: nowoczesny, klasyczny, elegancki lub skandynawski.


STWÓRZ SOFĘ SWOICH MARZEŃ

W Adriana Furniture tworzymy sofy i kanapy na zamówienie klientów. Skorzystaj z naszego konfiguratora, wybierz interesujący Cię rozmiar sofy (dwuosobowe, dwu i pół osobowe, trzyosobowe), a następnie dobierz wykończenie. Do wyboru masz ogromną ilość materiałów - w naszych projektach używamy przeszło 300 tkanin i skór. W przypadku niektórych modeli można także wybrać rodzaj nóżek lub okuć.


Kupuj sofy i kanapy rozkładane

Proponowane przez nas zestawy sof to recepta na błyskawiczne wyposażenie salonu w perfekcyjnie pasujące do siebie meble wypoczynkowe. Zapoznaj się z naszymi liniami produktów i wybierz komplety wypoczynkowe, które najbardziej pasują do Twojego wymarzonego salonu. Jeśli zależy Ci na piorunującym efekcie - sofa może nie tylko służyć do wypoczynku, ale przy ciekawej bryle także stanowić rodzaj rzeźby użytkowej.


SOFY SKÓRZANE

Dużą popularnością cieszą się kanapy skórzane. Skóra to trwały materiał, który nawet po wielu latach wygląda świetnie. Jest łatwa w pielęgnacji, nie przepuszcza płynów, więc rozlaną herbatę wystarczy wytrzeć. W swojej ofercie mamy meble skórzane w stylu klasycznym i nowoczesnym. Używamy skóry sprawdzonych producentów, w wielu modelach zastosowano skórę włoską. Jeśli nie przepadasz za tym materiałem, proponujemy sofy wykończone wełną, bawełną, lnem lub welurem.


Komplety wypoczynkowe

Zamawiając sofę w Adriana Furniture zawsze możesz liczyć na bezpłatną dostawą na terenie Polski wraz z wniesieniem. Jeśli masz wątpliwości albo pytania - skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc. Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, stąd możesz liczyć na wysoką jakość obsługi. Nasze sofy nie są produkowane masowo, możesz więc liczyć na to, że Twój salon będzie wyjątkowy.


SOFY NIE TYLKO DO DOMU

Sofy i kanapy od Adriana Furniture świetnie sprawdzą się nie tylko w domu i mieszkaniu, ale również w biurze lub hotelu. Jeśli szukasz wyjątkowych mebli do swojej firmy: proponujemy Ci nasze sofy do recepcji, poczekalni lub gabinetu. Stawiamy na projekty od polskich projektantów, które będą fantastyczną wizytówką Twojej firmy. Zadbaj, by Twoi kontrahenci mieli miłe wspomnienia z pobytu w placówce Twojego przedsiębiorstwa i zapewnij im komfortowe meble wypoczynkowe.