Pufy

Szukasz wyjątkowych puf tapicerowanych? W Adriana Furniture przykładamy szczególną uwagę do tego rodzaju mebli. Właśnie dlatego uczyniliśmy je częścią wielu różnych linii produktowych. Dzięki temu każdy znajdzie pufy, które spełnią wszystkie jego oczekiwania - praktyczne, nowoczesne, minimalistyczne, eleganckie - dokładnie takie, jak pragniesz. Dodatkowo, wszystkie pufy dostarczymy do Twojego domu bezpłatnie, wraz z wniesieniem.

HUGO

1799 PLN
Fotel

KASPER

2799 PLN
Narożnik Sofa Fotel Szezlong

LE NOIR

2399 PLN
Narożnik Sofa Fotel Szezlong

NEW DUNE

3749 PLN
Narożnik Sofa Fotel Szezlong

PIERO

2519 PLN
Narożnik Sofa Fotel Szezlong

FLAVIO

2579 PLN
Narożnik Sofa Fotel Szezlong

VIBE

2599 PLN
Narożnik Sofa Szezlong

DUNE

3749 PLN
Narożnik Sofa Fotel Szezlong

MARGO

2089 PLN
Narożnik Sofa Fotel

VIK

1979 PLN
Narożnik Sofa Fotel

NORMAN

2089 PLN
Narożnik Sofa Fotel

VIBE BED

2399 PLN
Narożnik Sofa

STRADA

2519 PLN
Narożnik Sofa Fotel

BRIXTON

3099 PLN
Narożnik Sofa Szezlong

Sklep internetowy z pufami tapicerowanymi

Jeśli szukasz sklepu internetowego, w którym można kupić pufy tapicerowane, jesteś w odpowiednim miejscu. Sklep internetowy Adriana Furniture oferuje szeroki wybór puf. Skorzystaj z funkcjonalności sklepu, wybierając kolor i materiał pufy. Stwórz komplet mebli wypoczynków z pufą w zestawie lub kup pufę osobno. Na terenie Polski dostawa mebli jest bezpłatna. W naszej ofercie znajdziesz pufy w stylu skandynawskim, klasyczne i nowoczesne.


JAK WYBRAĆ IDEALNĄ PUFĘ?

Wybór odpowiedniej pufy zależy od przeznaczenia. Decyzję uzależnić powinniśmy od: wielkości mebla, wykończenia, materiału i funkcji. Jeśli podnóżek ma znajdować się w salonie, dobrym wyborem będzie duża pufa do siedzenia, która zastąpi fotel. Do przedpokoju bardziej pasować będzie mniejsza pufa, najlepiej otwierana ze schowkiem. Pufę można także umieścić w pokoju dziecinnym, będzie stanowić dodatkowe siedzisko np. do wspólnego czytania bajeczek.


Nowoczesne pufy tapicerowane

Starając się zapewnić naszym klientom jak najszerszy wybór, stworzyliśmy szereg linii produktowych, zawierających pufy różnego rodzaju. Wszystkie jednak wyróżniają się praktycznością, a także oryginalnym, nowoczesnym designem. Wśród naszych podnóżków znaleźć można modele na nóżkach: wysokich i niskich oraz pufy bez nóżek. Niektóre rodzaje puf przypominają duże poduszki lub worki, czyli tak zwane sako. To wygodny model puf, szczególnie lubiany przez dzieci.


PUFY ZE SKÓRY

Jeśli wolisz pufy skórzane, sprawdź w naszej ofercie modele Dune, New Dune, Contenza, Silento oraz Flex. Do wykończenia mebli używamy skór najwyższej jakości, które są odpowiednio elastyczne oraz dobrze dopasowują się do bryły mebla. Podobnie jest w przypadku puf tapicerowanych, do których obicia używane są trwałe tkaniny bawełniane, wełniane, szenilowe oraz welur.


Podnóżek do salonu

Pufa to wygodny i funkcjonalny mebel. Umieszczając go w salonie, możemy używać podnóżka jako dodatkowego siedziska, awaryjnego stolika na kawę albo siedząc wygodnie w fotelu opierać o pufę nogi i relaksować się po pracy. Ze względu na swoje wymiary nawet duża pufa może “wędrować” po domu, w zależności od potrzeb. Pufy sprawdzą się także w pokojach młodzieżowych, między innymi dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu.


PUFY DO KOMPLETU CZY SAMODZIELNIE

Wybór należy do Ciebie. Nasi klienci często decydują się na zakup pufy do wnętrza, w którym nie zmieści się już fotel pokojowy. Pufę można kupić w spójnym stylistycznie komplecie albo wybrać model kontrastowy, w innym kolorze lub stylu, aby podnóżek urozmaicił wnętrze. Bez względu na to, na jaką pufę tapicerowaną się zdecydujesz, otrzymujesz najwyższej jakości mebel, który posłuży Ci przez wiele lat. Na pewno stanie się ważnym elementem wystroju Twojego salonu bądź sypialni.