Meble modułowe

Poszukujesz wysokiej jakości, niezawodnych mebli modułowych? To jedne z najbardziej praktycznych i konfigurowalnych propozycji na rynku. W Adriana Furniture zadbaliśmy, aby te uniwersalne meble dostępne były w najróżniejszych stylach, bryłach i kolorach - aby każdy mógł wybrać swój ulubiony komplet modułowy.

-10% 15331 PLN

LE NOIR

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 14848 PLN

BRIXTON

Narożnik Sofa Szezlong
-10% 7379 PLN

FLAVIO

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 9209 PLN

PIERO

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 13316 PLN

KASPER

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 12599 PLN

DUNE

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 9744 PLN

VIBE

Narożnik Sofa Szezlong
-10% 16198 PLN

NEW DUNE

Narożnik Sofa Fotel Szezlong
-10% 10226 PLN

VIBE BED

Narożnik Sofa

Czym są meble modułowe?

Meble modułowe, nazywane także systemowymi, to rodzaj mebli, które budujesz z mniejszych brył. Dzięki temu Twoja sofa marzeń może posiadać wygodny szezlong, pojemnik na pościel albo szybko zmienić się w narożnik lub pojedyncze fotele. Meble modułowe działają jak klocki, dzięki temu łatwo zmienić wystrój wnętrza i dopasować je do aktualnych potrzeb.


MEBLE MODUŁOWE - DO DUŻEGO I MAŁEGO SALONU

Zastanawiasz się nad kupnem mebli do salonu? Wybierz wysoce funkcjonalne meble Adriana Furniture. Meble modułowe to jedne z najciekawszych produktów, jakie oferujemy swoim klientom. W tej kategorii posiadamy sporo różnych zestawów, zaczynając od tych o niewielkich gabarytach, a kończąc na bardzo rozbudowanych. Duża możliwość konfiguracji sprawi, że z łatwością dopasujesz meble do swojego mieszkania, a ich oryginalny design sprawi, że będą ozdobą każdego salonu.


Meble modułowe na miarę potrzeb

Z mebli modułowych możesz stworzyć zestaw na miarę swoich potrzeb. Wielki narożnik, komplet z wygodną leżanką, przepastna kanapa - to Ty decydujesz, jaki kształt nabiorą meble wypoczynkowe w Twoim domu.Każda bryła opatrzona jest informacją o wymiarach, dzięki czemu z łatwością sprawdzisz, czy dany mebel faktycznie zmieści się w danym pomieszczeniu.


TAPICEROWANE MEBLE MODUŁOWE NA ZAMÓWIENIE

Unikalne modułowe meble tapicerowane stanowią idealną propozycję do wystroju niemal każdego wnętrza. Wśród szerokiej oferty tkanin i materiałów wykończeniowych każdy znajdzie swoją propozycję, a dzięki przemyślanym projektom, w których królują umiar i prostota, meble takie będą pasować zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza. Sprawdź ofertę tapicerowanych mebli modułowych od Adriana Furniture. Każdy mebel tworzymy na indywidualne zamówienie.


Najwyższa jakość… i praktyczność

Decydując się na komplety modułowe z oferty Adriana Furniture masz pewność, że zostały one wykonane z materiałów wysokiej klasy. W parze z jakością idzie też funkcjonalność, podstawą każdego projektu jest zawsze człowiek i jego potrzeby. Poprzez dobór poszczególnych segmentów jesteś w stanie zadecydować o ostatecznym kształcie, układzie oraz funkcji danego mebla. Za trwałość konstrukcji odpowiadają specjalne zaczepy, dzięki którym poszczególne elementy nie rozsuwają się.


MEBLE MODUŁOWE TO WYGODA KONFIGURACJI

Jeśli asortyment sklepów z meblami tapicerowanymi nie spełnia Twoich wymagań, to meble modułowe mogą się stać strzałem w 10! Sam konfigurujesz wygląd Twojego kompletu wypoczynkowego - decydujesz o rodzaju i kolorze tapicerki, wybierasz nóżki i oparcia. W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt różnych brył oraz przeszło 300 rodzajów tkanin i skór tapicerskich.