Zdejmowany pokrowiec

Sofy ze zdejmowanym pokrowcem to świetne rozwiązanie, zwłaszcza w domu, w którym są dzieci lub zwierzęta. Pokrowiec można w każdej chwili zdjąć i wyprać w pralce. Ułatwia to utrzymanie obicia kanapy w idealnym porządku. Koniec z plamami po jedzeniu, psią sierścią albo śladami dziecięcych paluszków. Kanapy z pokrowcem w ofercie Adriana Furniture pasują do każdego wnętrza i stylu. Wybierz model, który pokochasz.

TULIO BED

10269 PLN
Sofa

LISMORE BED

10199 PLN
Narożnik Sofa Fotel

Sofy i fotele ze zdejmowanym pokrowcem

Wśród modeli dostępnych ze zdejmowanym pokrowcem są fotele, kanapy, narożniki i pufy. Pokrowce uszyte są z elastycznego i trwałego materiału, dzięki czemu nawet po kilku latach użytkowania doskonale dopasowują się do bryły mebla. Każdy produkt posiada kilkanaście wersji kolorystycznych. Z dostępnej bazy stworzysz zestaw wypoczynkowy harmonijnie skomponowany z wnętrzem Twojego domu. Gwarantujemy Ci, że polubisz zdejmowane pokrowce naszej produkcji - sami uważamy, że to najbardziej praktyczne rozwiązanie, jakie można wykorzystać przy projektowaniu kanap. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tkanin pokrowce pełnią swoją funkcję przez cały czas użytkowania mebla.


Zdejmowane obicie - praktyczne rozwiązanie

Pranie tapicerki kanapy lub fotela nie należy do przyjemności, a często by dało rezultaty konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy. Meble ze zdejmowanymi pokrowcami likwidują ten problem. Pokrowiec na sofę wystarczy ściągnąć, włożyć do pralki i uruchomić odpowiedni program. Jeśli w Twoim domu mieszka alergik lub astmatyk - łatwiej utrzymasz otoczenie czyste od roztoczy i kurzu. Pokrowce sprawdzają się także w domach, gdzie lokatorami są małe dzieci lub zwierzęta. O kanapie ze zdejmowanym pokrowcem powinny także pomyśleć osoby urządzające biuro, poczekalnię lub recepcję.


Narożnik ze zdejmowanym pokrowcem - dostawa gratis

Niewątpliwą zaletą zakupów sofy z pokrowcem bezpośrednio od producenta jest bezpłatna dostawa na terenie całej Polski. Bez względu na to, na którą sofę ze ściąganym pokrowcem się zdecydujesz, otrzymasz starannie wykończony mebel, gotowy służyć Ci długie lata. Narożnik ze ściąganym obiciem to doskonała wizytówka salonu lub sypialni. Spędzisz na nim miłe godziny, odpoczywając, czytając lub podejmując gości. Nie będziesz zawracać sobie głowy tym, że rozlana kawa albo plama z ketchupu oznacza zniszczoną tapicerkę.