Strefa Eksperta - 07.12.2017

Meble modułowe - idealne rozwiązanie do nietypowych wnętrz!

Nietypowe kształty wnętrza, kącik pod skosem, który trzeba zagospodarować, a może bardzo duże lub wręcz przeciwnie..ciasne wnętrze? Meble modułowe poradzą sobie z każdym wyzwaniem!

3+2+1 to przeżytek

Przez lata przyzwyczailiśmy się mebli wypoczynkowych niczym z szablonu: wszystkie w podobnym kształcie, oparte na niemal tych samych konstrukcjach i mechanizmach.

W efekcie miliony salonów w polskich domach gościły tzw. komplety wypoczynkowe składające się z wersalki i dwóch foteli, a w wersji maksimum sofy trzyosobowej, dwuosobowej i fotela.

Nie dość, że taki układ jest niepraktyczny: ciężko wymiar i układ mebli dostosować do naszych nietypowych wnętrz, to wprowadzał do salonów nudę i przewidywalność.

Z czasem wypoczynek zastąpiły narożniki. Jednak to meble modułowe tak naprawdę wprowadziły do wnętrz rewolucję i zapoczątkowały modę na nowoczesne meble tapicerowane.

Meble modułowe - dlaczego warto?

Przede wszystkim dla nieograniczonych możliwości aranżacyjnych.

Meble modułowe składają się z wielu brył: od foteli po otomany, które złożone w całość pozwalają na stworzenie mebla o dowolnym kształcie.

W ofercie Adriana Furniture dostępnych jest osiem kolekcji mebli modułowych o różnych stylach oraz materiałach. Od bardzo nowoczesnej w formie kolekcji LeNoir czy Piero po klasycznych mebli Saragossa.Dzięki elementom o dowolnych wymiarach (najmniejsze meble w kolekcji to fotel modułowy i podnóżek modułowy) pozwala wymiar mebla dostosować do nawet najbardziej nietypowego wnętrza.Meble modułowe to także doskonałe rozwiązania do wnętrz wielofunkcyjnych. Na co dzień złożone w całość (np. narożnik modułowy) meble, w trakcie odwiedzin gości mogą tworzyć osobne miejsca do siedzenia, a nawet spania.

Wszystko zależy od naszej kreatywności!  W końcu meble modułowe to przede wszystkim wygoda: przyjąć dowolną pozycję i oddawać się relaksowi.

Tutaj możecie przeczytać o dostępnych w naszej ofercie, nietypowych meblach. Zajrzyjcie również do oferty mebli modułowych Adriana Furniture.

Coś na deser

Relaks w domu to jednak coś więcej niż tylko mebel. To także ulubione rytuały, drobne przyjemnostki, które realizować można w gronie najbliższych. O czym warto pamiętać tworząc kącik relaksu? O wygodnych kocach, poduchach czy świecach, które nadadzą wnętrzu przyjemnego charakteru. Kochasz muzykę? Zaaranżuj tak przestrzeń, by przyjemne dźwięki otaczały cały salon.

Uwielbiasz oglądać filmy? Pomyśl o rzutniku. Kochasz planszówki? Zadbaj o duży stolik kawowy, przy którym będziecie mogli z przyjaciółmi doskonale spędzać czas. A może uwielbiasz wyprawiać przyjęcia? Niezbędny będzie duży stół. Przecież w życiu chodzi o to, żeby było nam wygodnie.Komentarze (12)

  • Aleksandra
   gru 26, 2017

   Meble modułowe to super wygodne rozwiązanie. Można je ustawiać w różnych kalibracjach a przez to wnętrze może ciągle inaczej wyglądać. Oskar dla twórcy takiego rozwiązania w meblach.

   Aleksandra
   gru 26, 2017
  • Kola
   gru 26, 2017

   Takie meble modułowe mają duży plus. Świetnie się odnajdują w małych mieszkaniach.

   Kola
   gru 26, 2017
   • Monika
    sie 1, 2020

    To prawda, sama mam i uważam, że naprawdę dobrze się sprawdzają.

    Monika
    sie 1, 2020
  • veanka
   gru 27, 2017

   Nie tylko do nietypowych, ale również niewielkich. Sama jestem posiadaczką mieszkania, w którym naprawdę ciężko cokolwiek ustawić, żeby nie zagracić przestrzeni a takie meble sprawdzają się super.

   veanka
   gru 27, 2017
  • Gabrysia
   gru 27, 2017

   Zaletą mebli modułowych jest też to, że są niezwykle ustawne. Z kanapy można stworzyć 2 fotele a a narożnika, sofę i fotel. Super! Sama mam taki modułowy narożnik od kilku lat i czas już się rozejrzeć za nowym.

   Gabrysia
   gru 27, 2017
  • olelina
   gru 28, 2017

   Meble modułowe to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza - małego, dużego, nietypowego. Jestem gorącą zwolenniczką tych praktycznych rozwiązań :)

   olelina
   gru 28, 2017
  • Kama
   gru 28, 2017

   Moi rodzice kupili taką miękką, dużą kanapę modułową. Warto przed kupnem takich mebli, sprawdzić czy są elementy dosuwane czy można je doczepić. U moich rodziców elementy kanapy są dosuwane i czasem chcąc nie chcąc się rozjeżdżają od siebie po kilka centymetrów i tworzą się nieestetyczne szpary w kanapie.

   Kama
   gru 28, 2017
  • Pralinka
   gru 28, 2017

   Najpraktyczniejsze meble na świecie to właśnie modułowe i dotyczy to nie tylko kanap ale i mebli kuchennych, stołów czy meblościanek.

   Pralinka
   gru 28, 2017
  • Kasia
   sty 30, 2018

   Meble modułowe mają sporo zalet ale najważniejszą jest praktyczność . Mam kanapę narożną modułową i jest najwygodniejsza na świecie.

   Kasia
   sty 30, 2018
  • Sila
   sty 31, 2018

   Mam kanapę modułową i jak zapragnę zmienić jej ustawienie to bez problemu to robię. Świetna sprawa :)

   Sila
   sty 31, 2018
  • Kolina
   maj 30, 2018

   Modułowe meble są doskonałym rozwiązaniem. Szczególnie dla osób lubiących zmieniać aranżację w swoim mieszkaniu.

   Kolina
   maj 30, 2018
  • Iza
   sty 28, 2019

   Jestem zwolenniczką mebli modułowych. Z jakiego powodu? Są bardzo praktyczne i ustawne. Można je przekładać i przestawiać w miarę potrzeb i upodobań i za każdym razem cieszyć się odmiennie wyglądającym wnętrzem. Nawet kobiety nie mają problemu z ustawianiem mebli modułowych. Jestem tego najlepszym przykładem.

   Iza
   sty 28, 2019

Zostaw komentarz

* Pole obowiązkowe