Adriana Furniture - 19.02.2017

Historia Adriana Furniture

Adriana Furniture to marka powstała w 2012 roku. Firmę stworzyliśmy w odpowiedzi na lukę na rynku polskim w poziomie średniej, wyższej półki. Ta ambicja była fundamentem, na którym rozpoczęliśmy budowę tego, czym dzisiaj jest Adriana Furniture.

Adriana Furniture – historia pewnej ambicji

Pod tym względem nie zmieniło się nic. Była średnia półka, były drogie polskie meble. Chcieliśmy zaproponować w pełni polski produkt w oparciu o doświadczenie i knowhow polskiej produkcji. Dla ludzi, których inspirują luksusowe marki, jednak mają znacznie niższy budżet, a poszukują czegoś bardziej wyszukanego niż meble ze sklepów sieciowych - wyjaśnia Adriana Karwan, prezes firmy.

To właśnie ona w firmę tchnęła świeżość, pazur i lekką niepokorność. Jednym słowem młodość. W momencie największego rozwoju marki nie miała jeszcze 30tki.

Różne inspiracje, jedna marka

Adriana Furniture to jednak nie tylko młodzieńczy zapał. Firma czerpie z bogatej historii w rzemiośle meblarskim. Łączy w sobie pomysłowość córki z blisko 30 letnim doświadczeniem ojca, który o meblach wie naprawdę dużo. Dzięki temu odważne pomysły na nowe meble spotkały się z najwyższej jakości technologicznym zapleczem, które pozwala je bez przeszkód realizować.

Ten międzypokoleniowy miks kreatywności z doświadczeniem sprawia, że meble Adriana Furniture są kompletne: podążają za trendami, ale przede wszystkim są trwałe, wygodne i funkcjonalne. Ten miks praktyczności z modą kształtuje wszystkie linie produktowe marki, od sof, przez narożniki, po fotele.

Oto przecież w meblu chodzi. Żeby nie tylko cieszył oko, ale także (a może przede wszystkim) był funkcjonalny.

Adriana Furniture – kształtując historię polskiej branży meblarskie

Z taśmy produkcyjnej firmy prowadzonej przez ojca Adriany Karwan rocznie schodzi blisko pół miliona mebli, które trafiają na kilkanaście europejskich rynków. To sprawia, że Adriana Furniture także stała się dziś częścią sukcesu polskiego przemysłu meblarskiego poza granicami Polski.

Wzrost popularności polskich wyborów meblarskich na zagranicznych rynkach to trend, który zauważamy od wielu lat. Cieszymy się, że możemy w tym uczestniczyć i że doświadczenie polskich rzemieślników i designerów cieszy się należytym uznaniem także poza rodzimym rynkiem.

cięcie nożycami


mężczyzna pracuje nad tapicerką


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce a także całkowicie je zablokować. Więcej informacji
Akceptuj Odrzuć