Adriana Furniture - 04.10.2018

Adriana Furniture partnerem Unsound 2018

Już 7 października startuje kolejna edycja festiwalu Unsound. Wydarzenie, które od kilkunastu lat ściąga do Krakowa amatorów nietypowych dźwięków i obrazów, zaskakuje formą i przekazem. Bardzo nam miło poinformować, że także w tym roku nasze meble zawitają do nietypowych przestrzeni festiwalowego backstage, ponieważ już po raz kolejny mamy przyjemność partnerować wydarzeniu.

Unsound z nietypowym przekazem

Unsound to nie jest typowe wydarzenie, a jego organizatorzy co roku zaskakują nowymi, nieoczywistymi pomysłami. W 2013 roku uczestnicy imprezy dostali zakaz korzystania z telefonów podczas wydarzenia, dwa lata później program festiwalu owiany był tajemnicą, aż do jego rozpoczęcia, a uczestnicy na koncerty przybywali “w ciemno”.Tegoroczna edycja także poświęcona jest doświadczaniu wydarzenia “tu i teraz”. Jak mówią organizatorzy “PRESENCE nie jest próbą powrotu do egzystencji sprzed pojawienia się mediów społecznościowych. To niemożliwe. Przy pomocy naszego hasła pytamy raczej o to, co możemy w tej sytuacji zrobić. Kontynuując myśl z ostatnich edycji festiwalu chcemy rozmawiać o obecności w świecie nasyconym przez media, w którym rzeczywistość może być wirtualna albo rozszerzona, a inteligencja bywa sztuczna.”Festiwal to nie tylko muzyka. To także pokazy filmowe, warsztaty i spotkania. Zobaczcie program na stronie.

Adriana Furniture w nietypowej przestrzeni

Na festiwalu przeplatają się różne sztuki - muzyka, obraz, design. Każda z nich jest nam bliska, wszystkie nas inspirują. Dlatego już po raz kolejny mamy przyjemność partnerować wydarzeniu. Nasze meble odnajdziecie w industrialnej przestrzeni byłego Hotelu Forum.

Komentarze (1)

  • Natalia
   paź 30, 2018

   Ciekawe wydarzenie, godne posłuchania i obejrzenia. W przyszłym roku też na nim będę.

   Natalia
   paź 30, 2018

Zostaw komentarz

* Pole obowiązkowe