Adriana furniture

Zapraszamy do fascynowania się współczesnym stylem życia zorientowanym na design. Nasze projekty mogą znacznie poprawić jakość życia, gdyż jako marka cechujemy się pełnym zrozumieniem dla współczesnego stylu życia naszych klientów, którzy wolą otaczać się pięknymi rzeczami, nie ze względu na ich wygląd, lecz ze względu na ich nieodłączne cechy.

O Nas

Misją marki Adriana Furniture jest oferowanie bezkonkurencyjnego komfortu – dotykowego, namacalnego oraz tego wizualnego, który charakteryzuje wszystkie nasze kolekcje.

  • Design
  • Funkcjonalność
  • Trwałość

Wyróżniamy się nowoczesnym podejściem do projektowania. Modne nurty mają niewiele wspólnego z kluczowymi wartościami, którymi kierujemy się jako marka. Spójność projektowa odrzuca pokusę podążania za modą, przynoszącą krótkotrwałą pochwałę. Nasze meble dzięki zrównoważonym proporcjom, znakomitym materiałom, tkaninom obiciowym pozostaną ponadczasowe bez względu na panujące trendy.

Meble, które zostaną z tobą na dłużej.

Od 30 lat meble Adriana Furniture są synonimem trwałości. Skupiamy się na meblach wypoczynkowych, które są podstawową działalnością firmy. Przez ten czas stworzyliśmy wiele kolekcji foteli, sof, szezlongów. Każdy mebel od początku do końca wytwarzany jest lokalnie – w jedynej naszej polskiej fabryce w okolicach Torunia.

sofa obrazek fotel obrazek

Podczas tworzenia wszystkich produktów korzystamy z wiedzy naszych doświadczonych rzemieślników. Ich kompetencje to bezcenna spuścizna zasobów, inspiracji oraz wiedzy. Wszystko to jest najlepszą możliwą gwarancją jakości wykończenia naszych mebli.

Wszystkie nasze sofy zaprojektowano z myślą o komforcie. Tworzone są przy użyciu starannie dobranych materiałów i komponentów. Każdy element jest dokładnie sprawdzany i testowany przed opuszczeniem fabryki, co oznacza, że możesz bez obaw dokonywać zakupu w naszym sklepie internetowym i cieszyć się swoją sofą przez wiele lat.