Od lat z powodzeniem tworzymy meble, które nie tylko mają piękną formę, ale są także wygodne i trwałe. Dlaczego? Ponieważ w naszej pracy łączymy pasję dwóch pokoleń, mieszając młodzieńczą fascynację designem z ponad 25 letnim doświadczeniem w tapicerstwie i stolarstwie.

OD 1992

Leather sofa

Zostaną z Tobą

na dłużej

Doceniane na całym świecie rzemiosło łączymy z powodzeniem ze świeżą wizją naszych młodych projektantów. Od tworzonych przez nas mebli oczekujemy wiele: by zachwycały, gwarantowały komfort, przede wszystkim jednak, by zostały z Tobą na dłużej. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Chcielibyśmy zabrać Cię w podróż do świata inspiracji i pasji, dzięki którym powstały meble Adriana Furniture.

dlaczego? icon

zaprojektowane

by satysfakcjonować

Tworząc meble łączymy artystyczną wizję z dbałością o funkcjonalność fotela lub sofy. Wierzymy, że dobrze zaprojektowany mebel to ten, który zachowuje harmonijne połączenie finezyjnej formy z jej podstawową funkcją, jaką jest wypoczynek.

icon-sofa

Design

icon-pencil

Funkcjonalność

icon-sofa

Trwałość

chcę wiedzieć więcej icon
Armchair

Dziś Adriana Furniture to:

290
icon-sofa

290 modeli w bogatym

asortymencie

320
icon-badge

320 rodzajów tkanin

i skór

1
icon-arrow

i tylko jeden cel:

Pozostać z Tobą jak najdłużej

Wśród naszych mebli jest też ten stworzony specjalnie z myślą o Tobie.


Zamów wzornik
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce a także całkowicie je zablokować. Więcej informacji
Akceptuj Odrzuć