Inspiracje - 16.04.2019

Dekoracje Wielkanocne

Plastikowe żonkile, biegające po rzeżusze kurczaczki i kolorowe wydmuszki. Czy tak muszą wyglądać Święta Wielkanocne? Nie! Dziś udowadniamy, że wielkanocną atmosferę można wprowadzić również do wnętrz w stylu skandynawskim i minimalistycznym.Dla tych, co nie przepadają za kolorem!

Wielkanoc to święta bardzo kolorowe, wiosenne. Po miesiącach panującej za oknem szarości chcemy ją zaakcentować z mieszkaniu. Ale czy da się Święta Wielkanocne zaprezentować z pominięciem żółtego i pomarańczowego? Tak! Oto kilka dekoracyjnych inspiracji:
Nie rezygnuj jednak z koloru zupełnie. Postaw na taki, który pasuje do wnętrza. Przed Wielkanocą możesz znaleźć tulipany w najbardziej nietypowych kolorach.

Dla tych, co kochają elegancję

Kochasz styl klasyczny, Twoje wnętrze obfituje w eleganckie dodatki? Przygotuj dekoracje wielkanocne z wykorzystaniem szkła, kryształów i ciętych kwiatów. Nadal zachowasz elegancki charakter wnętrza, ale będziesz się cieszyć wielkanocnym nastrojem.

Dla kochających Skandynawię

A może Twoje wnętrze pełne jest inspiracji modnym stylem skandynawskim? Postaw na dodatki inspirowane naturą. Piórka, niemalowane jaja, trawy - możesz do stworzenia dekoracji wykorzystać absolutnie wszystko!


Comments (8)

  • Alicja
   mar 27, 2018

   Wszystkie dekoracje wielkanocne na zdjęciach są cudne. Najbardziej podobają mi się kolorowe wydmuszki w koszyczku.

   Alicja
   mar 27, 2018
  • Ola
   mar 28, 2018

   Bardzo fajne pomysły na dekoracje wielkanocne. Z pewnością któryś pomysł wykorzystam. I chyba nawet wiem już który :)

   Ola
   mar 28, 2018
  • Juna
   mar 28, 2018

   Wielkanoc to szczególny czas i zawsze kojarzy mi się z wiosną, dlatego najbardziej przypadły mi do gustu dekoracje w stylu skandynawskim. Ja te koszyki z jajkami, przyozdobiłabym jeszcze żonkilami.

   Juna
   mar 28, 2018
  • Kalina
   mar 29, 2018

   Moją ulubioną dekoracją wielkanocną jest rzeżucha i pisanki..Lubię też gałązki w wazonie z kwitnącymi listkami ozdobione wiszącymi mini pisankami (można je kupić w sklepie).

   Kalina
   mar 29, 2018
  • Kaśka
   maj 6, 2018

   I jak zwykle, na najlepsze pomysły trafiam dopiero po świętach. A szkoda. Bo powiem Wam szczerze naprawdę nie cierpię tych wszystkich tandetnych plastikowych jajek a jednak człowiek chciałby dom na święta jakoś ustroić.

   Kaśka
   maj 6, 2018
  • Ela
   kwi 12, 2019

   Super dekoracje! Szukam teraz inspiracji dla eleganckich dekoracji na Wielkanoc, bo pierwszy raz będę gościć babcię mojego chłopaka, a ona ma taki subtelny styl i nosi się jak dama i dopiero tutaj znalazłam pomysły, jak przystroić stół :) zamawiam detale

   Ela
   kwi 12, 2019
  • Gośka
   kwi 19, 2019

   mi się to nie podoba, chyba lubię infantylne plastikowe kurczaczki

   Gośka
   kwi 19, 2019
  • Karina
   kwi 28, 2019

   Wprawdzie już po Wielkanocy ale mój pomysł można wykorzystać też w inny sposób. Na gałązkach z drzewa wieszam małe jajeczka kupione w jakimś sklepie za 5 zł. Po świętach zamiast jajeczek przypinam motylki i już jest inna aranżacja ale wyglądająca równie ładnie. Takie ozdobione gałązki można postawić w wysokim wazonie.

   Karina
   kwi 28, 2019

Leave a Reply

* Pole obowiązkowe

Zamów wzornik
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. More info
Accept Reject